2013 m. gruodžio 23 d.

:)


Man Kalėdas ir yr Naujieji metai. 
Riba, kadu giliai inkvepiu, gerai atsispiriu ir šoku da vienan gyvenimą ratan.
Kas žyną, kas ti laukia? Ašei tikrai nežinau, ale kiekvienų kart mysliju, kad visakas bus teip, kaip turi būt. Kiekvienų kart instikinam, kad gaunam viskų, ko tik mum reikia. Kartais ne iš tąs dienąs, raikia palauktę, pamyslyt, pasnešiot savą mintis, pagyvent su anom... 
A tadu žiūrėk tik šast - ir pasdarą aišku kų daryt ;) Va teip va, brungieji :).
Teip baigias maną 2013 metai, katrų biški bijojau. Ale kai rudenį sulaukiau trisdešimt pinktą gimtadienią, suspratau, kad persritau kokian tai naujan etapan. Iki persritimą tai eik anas skradžiai kaip buvą sunku, myslijau nedaturėsiu. 
 Ale paskum pasdarę lingviau ir jasniau. Akys ir galvela nušviesėję. Ir daba jau žinau kų taliau daryt...


:DDD
Praėjusių metų pažadas įvykdytas, deja, metams visai besibaigiant :))).
Juk praėjusieji metai buvo tarmių metai, o aš tarmiškai jau seniai nesu kalbėjusi. Oi, netiesa, dabar kalbu dažniau, štai kol studijavau ir trankiausi po Kauną ir Vilnių, kalbėti tarmiškai netekdavo visai (prašančių pakalbėti savo tarme būdavo daug, mat Kaune buvom susirinkę iš visos Lietuvos kampelių, tačiau vienai aukštaičiuoti sunkiai sekdavosi). Nebent paskambindavo Laurynas, tada tai visų aplinkinių akys išsiplėsdavo :))). Mylimas draugas visą gyvenimą gražiai utenietiškai aukštaičiuoja, tad tik jam atsidūrus šalia, mažas mygtukas kažkur ties dešine ausimi sužibdavo ir pradėdavau naujų šnektų varyt :DDD Beje, apie tai sužinodavau tik užbaigusi pokalbį ir pažvelgusi į greta stovintį žmogų. Dažniausiai nesišypsantį.
- Pavarei? :D
- Ką pavariau???

:)))

Nuklydau :).
Taigi, praėjusiais metais turėjau svajonę dienoraštį rašyti tarmiškai, galbūt net ir Kitokiuose amatuose paaukštaičiuot, tačiau kai te parašiau vos kelis įrašus per visus metus... Kada gi priaukštaičiuosi?
Vienaip ar kitaip, dar vienas pažadas bus įvykdytas, mat po Kalėdų keliausiu įsigyti Lietuvių kalbos žodyną. Taip taip, žinau, kad yra toks dalykas internete, tačiau kad ten galėčiau susirasti ir išmokti naują lietuvišką žodį, turiu jį jau žinoti, o štai sklaidant knygos lapus(arba naršant po virtualų, t.y. į kompiuterį įkeltą), juos tiesiog susitiksiu, susipažinsiu ir užmegsiu artimesnę pažintį.
Jei seniai noriu papildyti savo kasdieninį žodyną. Jaučiu, jis gana kuklus, gal net, sakyčiau, varganas :D, tačiau prieš keletą savaičių aplankius Vasaknų dvarą, o jame išgyvenus gražų susitikimo vakarą su Vladu Bagdonu, supratau, kad viskas yra dar blogiau :DDD.
Aktorius vartojo ypatingai didelį kiekį fantastiškai gražių lietuviškų žodžių, kurių nei vieno jau po valandos nesugebėjom su vyru atsiminti. Reikšmę ir prasmę supratome puikiai, tačiau patys jų nė sykį nesame vartoję. Štai tada ir supratau - daugiau neatidėliosiu šio plano įvykdymo :).

Regis, nuklydau antrą kartą. O galbūt nenuklydau, o tiesiog pradėjau rašyti nepasiruošusi.
Kitaip sakant, pirma mintis buvo tiesiog parašyti, nes atlikau visus pasiruošimo darbus ir rytoj prasidės šventinis džiaugsmas, tad norėjau tiesiog pasidalinti pati su savimi, kad po daugelio metų aplankyčiau 2013 metų pabaigą štai čia. Tačiau pradėjusi rašyti supratau - labai jau daug noriu surašyti, štai ir pasiklydau mintyse :).

Ech :)

Šiais metais daug visko buvo, tik tas buvimas, sakyčiau, buvo lėtas tursenimas (ai, koks gražus žodis :D). Kitais įtariu bus visko gerokai daugiau, o be to nuojauta kužda: tempas labiau primins 20 m/s vėjo greiti nei tursenimą švilpaujant. Visgi, nuspręsta - jokių planavimų, jokių sąrašų. Tiek jau tos, lai viskas tiesiog vyksta. Na, o kaip vyks sužinosiu tik tą akimirką, o toji akimirka labai priklausys ir nuo manęs...

Beje, ateinantys 2014 metai - Vaikų sveikatos metai ;).


Mūsų vis pasirguliuojantys sveikuoliai :)))

Komentarų nėra: