2013 m. sausio 6 d.

Dirbtuvių statybos, dvidešimt pirma dalis

Na, ir jau paskutinis įrašas apie tai, kas iki šiol yra padaryta.
Keliaujam į vidų, kur vyras sudėjo grindis, kurias užbaigsime šiais metais, nudažėm lubų lentas, sudėjom lubas, apšiltinom lubas (dar truputį yra likusių darbų) ir santechnikas sujungė daug visokių vamzdelių ir kranelių į vieną visumą. Nuotrauka yra didesnė nei įprastai, kad padidėtų, reikia ją paspausti :), o kai nuotrauką atidarys, paspausti dešinįjį pelės klavišą ir pasirinkti "Rodyti paveikslą" :)


Nuotrauka yra didesnė nei įprastai, kad padidėtų, reikia ją paspausti :), o kai nuotrauką atidarys, paspausti dešinįjį pelės klavišą ir pasirinkti "Rodyti paveikslą" :)


Palėpė, kurioje iki šių metų pabaigos viliamės įrengti jaaaaaukų miegamąjį.
Lubos gražuolės :))) Balkiai dažyti ta pačia spalva, kuria padengtos lauko langų apdailos ir vėjalentės, tik jie neobliuoti, tad spalva gavosi tamsesnė. Šiais metais truputį šlifuosime, kad pašviesint :) Lubas dažėme labai švelnia vanilės spalva. Norėjau šviesių, tačiau ne šaltai baltų.Ir pirmosios maudynės SAVOJE VONIOJE!!! Taip taip, sutinku, kad dar iki pabaigos oi kaip toli, visgi skardinė vonia mums dabar yra lyg prabangiausios Kleopatros pieno vonios :))) 

Nuotrauka yra didesnė nei įprastai, kad padidėtų, reikia ją paspausti :), o kai nuotrauką atidarys, paspausti dešinįjį pelės klavišą ir pasirinkti "Rodyti paveikslą" :)


Štai ir viskas :)
Iki pavasario statybinė pertrauka, tad dabar pasakosiu apie kitus kasdieninius dalykus, o kai jau imsimės darbų - stengsiuosi rašyti esamuoju laiku, nes kai prisikaupia tiek daug nuotraukų, nelengva viską įveikti. Ypač su mūsų interneto greičiu :)))

Iki ;)

4 komentarai:

Alina/Alikante rašė...

Labai smagu stebeti jusu statybas :) ir netgi smagu jums pavydeti :) tik vis kyla klausimas, kodel nutarete dirbtuvelese kuri laika gyventi, jei turite ir toooki didziuli nama?

kitokia Aurelija rašė...

Alina, namo, kuriame būtų galima gyventi, mes kol kas neturime :) Sodyboje matomas naujai statytas didelis pastatas - vyro dirbtuvės. To pastato antras aukštas kažkada ir bus namais, tačiau kol kas jis per didelis mūsų kišenei, kad jį įrengti. Na, o senasis manas, kurio viename gale (apie 40 kvadratų viskam) penkis metus buvo mūsų miegamasis, svetainė, virtuvė, mano dirbtuvės ir dar trys labradorai kartu su mumis :))) Senojo namo būklė tokia, kad rimčiau spyrus į sieną - koja išlįstų į lauką :) Jo renovuoti nėra jokios prasmės, o perstatyti naujai - neįveikiamas finansinis iššūkis. Tad ir krapštomės po truputį, keliaujame po pastatus kaip keliauninkai ir viliamės, kad kažkada viską įveiksime :)
Tuo tarpu džiaugiamės pasikeitimais, kurie mums yra labai dideli ir svarbūs, nes pasiekti savomis jėgomis.

Alina/Alikante rašė...

Zaviuosi Jūsų su vyru darbštumu! Sėkmės statybose ir visame kame ;)

kitokia Aurelija rašė...

Nuoširdžiai dėkojame, Alina :)